1 zadání = 1 stoprocentní výstup

Ještě se necítíte na kontinuální spolupráci? Zadejte mi 1 konkrétní úkol. Dostanete 100% výstup.

E-commerce

Konzultační oběd

Proč nespojit příjemné s užitečným? Vy mě pozvete na oběd a já vám budu po celou dobu k dispozici. Můžete se mě zeptat na cokoliv, co aktuálně kolem svého e-shopu řešíte. Nechte si poradit s důležitým rozhodnutím a získejte expertní zpětnou vazbu.

0 Kč

Jednorázová konzultace

Řešíte konkrétní problémy? Stojíte před důležitým rozhodnutím? Pojďme se potkat a rozebrat to opravdu do hloubky. Ať už si nevíte rady se strategií e-shopu nebo s některou z oblastí online marketingu. Minimálně 1 hodinu mě budete mít jenom pro sebe.

 od 2 000 Kč

Akční audit e-shopu

Prověřím váš web na víc než 750 klíčových nedostatků a best practices z oblastí UX, Analytiky, PPC, SEO, srovnávačů zboží a e-mailingu. Výstup? Žádné papírové analýzy do šuplíku. Ne. Dostanete rovnou konkrétní zadání, která rozdělím mezi vývojáře, administrátory, vás a případně další specialisty.

od 29 000 Kč

Audit stávajícího dodavatele

Nejste si jisti, že váš e-shop je technicky v pořádku? Že má všechny důležité funkce a je zpracován, tak jak má? Že vás dodavatel netahá za fusekli s cenou nebo tvrzením, že něco nejde? Pusťte mě na něj. Dám vám do ruky argumenty, jak by to mělo vypadat, nebo poblahopřeji k perfektní spolupráci. Ale to se moc nestává.

 od 15 000 Kč

Strategie e-shopu

Chcete prorážet nízkou cenou a kopírováním ostatních? Ne? Chcete se místo toho orientovat na úspěch a zisk a udávat směr na trhu, kde se pohybujete? Pojďme spolu dát dohromady efektivní See-Think-Do-Care strategii, která vás k tomu dovede.

od 26 000 Kč

Dlouhodobý pronájem konzultanta

Potřebujete za to vzít z gruntu? Najměte si mě na 1 nebo 2 týdny. Přímo u vás ve firmě pomůžu zlepšit maximum toho, co pro vás má aktuálně největší přínos. A za měsíc to můžeme zopakovat.

 od 39 000 Kč


Webová analytika a GTM

Vyladění Google Analytics pro e-commerce

9 z 10 účtů Google Analytics neměří správně. Nechcete být mezi nimi? Prověřím kompletní nastavení vašich GA a vyladím je včetně filtrování spamové návštěvností, sloučení rozdělených zdrojů, sledování výpadků a 404 nebo automatických reportů na e-mail.

 3 500 Kč

Audit dat a nastavení webové analytiky

Kde uživatelé nejčastěji končí při objednávce? Jaký typ uživatelů konvertuje výrazně lépe? Je pro uživatele vyhledávání přínosem? Kde hledají? A najdou, co hledali? Které filtry používají a které ne? ... Zjistím, kde jsou na webu problémová místa a navrhnu jejich řešení

 od 9 500 Kč

GA Enhanced Ecommerce v GTM

Chcete začít analyzovat data z vašeho e-shopu skutečně pořádně? Připravím pro vás implementační příručku pro nasazení Enhanced Ecommerce na váš projekt. Vše nastavím v GTM a vývojářům následně pomůžu s implementací na webu.

6 500 Kč

Úvodní nastavení GTM

S Google Tag Managerem dokážete nasadit většinu nástrojů na web sami. Dokážete nastavit sami i pokročilá měření. GTM vám nastavím včetně nasazení kódů všech nástrojů a zadání pro vývojáře.

6 000 Kč


UX a CRO

Zpětná vazba na e-mail

Čeho se při objednávce uživatelé obávají? Podle čeho se rozhodují? Co potřebují vědět než nakoupí? Kde nejvíce váhají? Pokud jste to ještě nezjišťovali, je čas. Připravím výzkumný e-mailing vašich stávajících zákazníků.

 3 500 Kč

Dotazník na web

Nasadím pop-up dotazník na váš web. Co například zjistíte? Že je doprava příliš drahá. Že na detailu produktu chybí zásadní informace? Že je ovládání webu nesrozumitelné. Anebo, že tam nějaká funkční chyba. Zjistíte i jaké jsou zásadní atributy pro nákup u vás namísto konkurence.

2 500 Kč

Mouse tracking

Sledujte, jak se uživatelé pohybují na webu. Objevíte, kde končí svoji cestu, jaké jsou na webu překážky, komu se špatně zobrazuje anebo nefunguje. Nastavím pro vás sledování pohybu myši uživatelů na webu.

 2 500 Kč

Heatmapy

Nasadím na váš web heatmapy. Z clickmap zjistíte, které důležité prvky uživatelé přehlížejí anebo zda klikají na nějaké neaktivní prvky. Ze scrollmap zase, u kterého obsahu se zaseknou a který obsah už nevidí.

2 500 Kč

První A/B test

Chcete začít s A/B testováním a nemáte odvahu anebo nevíte jak na to? Nasadím pro vás první A/B test v Google Optimize, ukážu vám, jak jej vyhodnotit a provedu vás všemi úskalími A/B testování. Dostanete ode mě také tabulku pro vedení práce s dalšími A/B testy.

 7 500 Kč

Online chat

Kvalitní zákaznická podpora je základem úspěšného e-shopu. Podpořte ji online chatem. Nastavím, aby ladil s vaším webem, nasadím ho na něj a připravím automatické oslovování uživatelů.

4 000 Kč


PPC

Audit PPC kampaní

Máte nastavené PPC, a přesto vám moc nevydělává? Nebo si nejste jisti, že je vám současný dodavatel spravuje úplně dobře? Do hloubky zanalyzuji vaše PPC v Google Ads i Skliku. Najdu problémová místa a připravím vám zadání, jak je vyřešit. Ukážu vám jak na možnosti, které zatím nevyužíváte.

12 500 Kč

Google Shopping v Google Ads

Nastavím pro vás nejúčinnější typ kampaně, která v Google Ads existuje. Google Shopping ukazuje uživatelům, jak produkty vypadají a kolik stojí. Díky tomu má tak skvělý konverzní poměr. Pro optimalizaci využívám obměny Bloomartyho frameworku i automatizaci.

6 000 Kč

Produktové kampaně na Skliku

Stejně jako na Google i v Seznamu fungují nákupní kampaně skvěle. U naprosté většiny klientů dělají největší obraty v Skliku, proto je doporučuji jako první z kampaní, kterými na Skliku začít. Díky pokročilým metodám optimalizace feedu dokážete ve výsledcích konkurenci snadno přeskočit.

5 000 Kč

Dynamický remarketing Google Ads

Připomeňte se uživatelům, kteří zatím nenakoupili. Dynamickým remarketingem je oslovíte bannery na míru. Uvidí, přesně ty produkty, o které se zajímali, ve správnou chvíli. Připravím pro vás jeden z nejúčinnějších způsobů oslovení potenciálních zákazníků dneška.

4 000 Kč

Dynamický retargeting Sklik

Efektivně oslovovat návštěvníky, kteří zatím nenakoupili, dokážete i u uživatelů Seznamu. Napište si o nastavení výkonného dynamického remarketingu na Skliku. Optimalizací feedu posuneme kampaně ještě na vyšší level.

4 000 Kč

Dynamický retargeting Facebook

Máte Facebook? A mohl bych ho vidět? Že tam ještě nemáte nastavený dynamický remarketing? Ale to je velká škoda. Funguje tam skvěle. Napište mi o něj a já ho pro vás nastavím včetně reklam i komunikace s vývojáři.

6 500 Kč


SEO a linkbuilding

SEO analýza webu

Odhalím všechny technické a obsahové překážky, kterými si ve vyhledávačích škodíte. Jako výstup od mě dostanete přímo úkoly s konkrétními postupy, jak jednotlivé nedostatky odstranit.

 13 500 Kč

Audit SEO aktivit

Nejste si jisti, jestli na SEO pracujete vy sami nebo vaše agentura SEO dobře? Máte podezření, že vás konzultanti nebo programátoři tahají za nos? Zreviduji vaše SEO aktivity, odhalím nedostatky a ukážu vám, jak své SEO procesy upravit.

 od 7 500 Kč

Analýza klíčových slov

Zpracuji pro váš e-shop klasifikační analýzu klíčových slov. Výstup využijete nejen pro SEO aktivity. Získáte podklady pro tvorbu informační architektury, nastavení filtrace, strukturu PPC, linkbuilding anebo obsahovou strategii.

od 10 000 Kč

Návrh architektury webu

Na základě analýzy klíčových slov vypracuji rozložení ideálního stromu kategorií e-shopu, filtrace pro jednotlivé kategorie, vstupních stránek pro vyhledávače a článků, které byste měli na svém e-shopu pokrýt.

 od 7 500 Kč

Čištění odkazového profilu

Myslíte si, že vám Google udělil penalizaci? Nebo víte, že jste dříve nedělali linkbuilding zrovna zásadově? Právě váš odkazový profil si vezmu na paškál. Projdu každý odkaz a od těch podezřelých vás pak u Googlu distancuji.

od 2 500 Kč

Analýza odkazových příležitostí

Víte jaké odkazy dokážete získat nejpravděpodobněji zároveň tím dohnat konkurenci? Přesně ty, kde už má odkaz nejvíce vašich konkurentů a vy ne. A právě takovou rešerši odkazů pro vás zpracuji a poradím, jak odkazy získávat.

od 5 500 Kč


Srovnávače zboží

Heureka.cz - Nastavení a vyladění

Doladím kompletní nastavení Heuréky. Vyhledám technické a obsahové chyby v XML feedu. Poradím, jak na spárovanost produktů. Nastavím bidding a poradím jak na něm dál pracovat. Jako výstup dostanete také konkrétní zadání, co a jak na Heuréce můžete ještě vylepšit.

3 600 Kč

Zbozi.cz - Nastavení a vyladění

Doladím kompletní nastavení Zbozi.cz, vyhledám technické a obsahové chyby v XML feedu. Poradím, jak na spárovanost produktů. Nastavím bidding a poradím jak na něm dál pracovat. Jako výstup dostanete také konkrétní zadání, co a jak na Zbozi.cz můžete ještě vylepšit.

1 800 Kč

Předpárování produktů na Heuréce

Připravím pro vás podklady, které vám ukážou, jaké produkty jsou správně napárované a jaké ne. K nenapárovaným navíc ode mě dostanete doporučení, do které karty a jak je napárovat.

750 Kč


E-mail marketing

Automatizovaný e-mailing

Zpracuji strategii automatizovaného e-mailingu pro váš e-shop. Vytvořím procesy pro automatizaci. Ukážu, kdy a jaké e-maily uživatelům posílat a pomůžu vám procesy zavést. Doporučím vám nástroje a ukážu postupy, jak automatizaci efektivně zavést a měřit.

10 500 Kč

Komunikace po objednávce

Komunikace po objednávce je nejpodceňovanější částí e-mailingu. A právě tady se rozhoduje, zda uživatel objednávku nakonec nestornuje a zda nakoupí znovu. Pomůžu vám tuto komunikaci vyladit tak, abyste v šedi konkurence vynikli, zákazníka si udrželi a on o vás s nadšením mluvil.

1 800 Kč


Nenašli jste, co potřebujete? Napište mi.

Potřebujete pomoct s něčím specifickým? Popište mi váš problém a spolu už najdeme vhodné řešení.

Jméno*
E-mail*
Telefon*
Zpráva*